W naszej ofercie znajdują się baseny przelewowe. Są one coraz częściej widywane na basenach publicznych. Baseny przelewowe mają zamontowaną tzw. kratkę na obrzeżach basenu, do której wlewa się nadmiar wody do zbiornika, gdzie potem woda jest zasysana i filtrowana. Baseny przelewowe, które budujemy dostosowujemy do ich położenia, bez ograniczeń wymiarów i kształtów. Wykończone mozaiką szklaną lub płytkami staną się atrakcyjnym wyposażeniem ogrodu lub domu. Do tego typu basenów można także stosować folię solarną, lub profesjonalne zadaszenie w postaci automatycznych żaluzji z plikarbonu.

                                                                       OFERTA BASENY

basen 1024x650 Budowa basenów przelewowych

Budowa basenów skimmerowych

Baseny skimmerowe (tzw. „zbieracz wody”) sprawdzają się w niewielkich basenach. Skimmer to małe prostokątne urządzenie, które zbiera wodę z powierzchni basenu. Jest ona zasysana do pompy basenowej po czym tłoczona jest do filtra piaskowego. Przefiltrowana woda wraca do basenu dyszami napływowymi. Zamontowany koszyczek w skimmerze ma za zadanie zbieranie większych zanieczyszczeń.

 

 

 

 

 

Budowa basenów ogrodowych

Obecnie nowoczesne systemy filtracyjne sprawiają, że baseny są szczelne, łatwe w użytkowaniu i czyszczeniu, a to wszystko dzięki efektywnemu systemowi filtrowania. Nowoczesne baseny ogrodowe zapewniają cichą pracę oraz niskie koszty eksploatacyjne. W razie konieczności możemy zamontować systemy podgrzewania wody, podświetlenie oraz pokrywy chroniące wodę przed zanieczyszczeniami, a także hydromasaż, schody i inne elementy. Baseny ogrodowe budujemy wedle indywidualnego projektu Klienta.

Baseny przelewowe

Baseny przelewowe częściej widywane są na pływalniach publicznych, gdzie można spotkać większą ilość ludzi. Baseny przelewowe mają zamontowaną tzw. kratkę na obrzeżach basenu do której wlewa się nadmiar wody do zbiornika, gdzie potem woda jest zasysana i filtrowana. Baseny przelewowe, które wykonujemy możemy dostosować do położenia, bez ograniczeń wymiarów i kształtów. Wykończone mozaiką szklaną lub płytkami staną się atrakcyjnym wyposażeniem ogrodu lub domu. Do tego typu basenów można także stosować folię solarną, która podgrzeje wodę o kilka stopni.

OTO KILKA NASZYCH REALIZACJI

 

Budowa basenów drewnianych

Baseny drewniane to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w kreatywny sposób wykończyć swój ogród. Można je zamontować na powierzchni ziemi jak w do połowy lub całkowicie w ziemi. Poprzez malowanie lub olejowanie drewna, można dopasować kolorystykę basenu do innych elementów ogrodu lub tarasu. Dzięki temu są odporniejsze na warunki atmosferyczne i mogą być całoroczne. Jest to praktyczne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu z corocznym montażem i demontażem basenu. Poprzez odpowiednie zaimpregnowanie drewna basen może służyć przez kilka lat.

Abatec_katalog_pdf

Doskonała forma relaksu, którą można połączyć z atrakcjami wodnymi przez co basen może zmienić się w idealne miejsce dla dzieci i całych rodzin oraz miejsce do zdrowej hydroterapii.

 

MOZAIKA EZARRI

Ezarri-katalog-Fosfo

Katalog-Ezarri-baseny

Katalog-Ezarri-Deco

Katalog-Ezarri-Zen

KIatalog-Ezarri-ich-największe projekty