Salon Asmar 2 1 e1518004172174 Informacje o firmie ASMAR

Nasza firma ASMAR istnieje na rynku od 1992 roku. Początkowo zajmowaliśmy się wykonywaniem łazienek, schodów i tarasów. Cały czas obserwujemy nowości na rynku i podążamy za trendami, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Z tego względu zaproponowaliśmy nową usługę związaną z wykańczaniem wnętrz na podstawie indywidualnych projektów. Poszerzyliśmy ofertę o budowę basenów niekonwencjonalnych salonów Spa & Wellness. Obecnie możemy zaproponować m.in. projektowanie sauny oraz obiektów takich jak łaźnie fińskie, parowe i suche – ich produkcję oraz montaż. Do wykonywania prac wykorzystujemy materiały budowlane od najlepszych i renomowanych producentów na rynku. Ponadto prowadzimy sklep, w który znajduje się asortyment związany z tematyką Spa & Wellness. Zaproponować możemy m.in. mozaiki, tapety, tynki szlachetne, płytki i inne. Nasi profesjonaliści z przyjemnością doradzą w wyborze odpowiednich produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasza oferta

Możesz zamówić u nas szeroką gamę saun. Oferta obejmuje:

  • sauny suche – temperatura, która panuje w saunie tego typu wynosi 100° C, a wilgotność utrzymuje się na poziomie 15%. Doskonała forma relaksu i świetny sposób na oczyszczenie organizmu z zróżnicowanych toksyn. Idealnie wpływa na samopoczucie oraz działa korzystnie na obniżenie poziomu Ponadto sauny suchesą doskonałym lekiem na choroby kardiologiczne.
  • sauny mokre – klimat panujący w tego typu saunach jest uzyskiwany dzięki temperaturze 70° C i 50% wilgotności. Taka sauna jest idealna na seanse aromatyczne. Z wykorzystaniem ziół oraz koncentratów zapachowych sauna wypełnia się przyjemnym aromatem pozytywnie wpływającym na nasz organizm. Inhalacje z ziół oraz kwiatów korzystnie wpływają na układ oddechowy.
  • kabiny na podczerwień – w tych saunach panuje stosunkowo niska temperatura powietrza (60° C), i stosuje się promienniki podczerwieni. Promieniowanie przenika przez skórę do głębokości ponad 5mm. Działa korzystnie na ukrwienie skóry oraz nagrzewa mięśnie i stawy, co wspomaga leczenie schorzeń reumatoidalnych. Sprawia, że skóra staję się jędrna i gładka oraz redukuje cellulit.
  • łaźnie parowe – w łaźniach parowych występuje najwyższa, 100%, wilgotność, a temperatura sięga 60° C. Zwalcza niedoskonałości skóry, niweluje stres oraz poprawia samopoczucie. Doskonały środek na problemy ze snem, poprzez swoje właściwości wycisza oraz uspokaja. Poprzez niską temperaturę, świetnie nadaje się dla osób, które nie lubią warunków termicznych, jakie występują w innych saunach.
  • groty solne – nowa i oryginalna metoda działań leczniczych i rekreacyjnych.  Naturalna sól lecznicza wpływa na samopoczucie i działa odprężająco. Pierwiastki utrzymujące się w powietrzu w grocie solnej wzmacniają odporność i wzmacniają siły witalne.
  • sauny ogrodowe – wykonywane w różnych kształtach i wielkościach to ciekawe miejsce na spędzanie czasu z rodziną lub znajomymi oraz kreatywny pomysł na wyposażenie domowego

Wykonujemy także każdy inny rodzaj sauny na życzenie. Klientom pomagamy w wyborze sauny, dopasowaniu jej designu do potrzeb oraz udzielamy wskazówek dotyczących spraw technicznych, jak i użytkowych.